Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Rum

Vitajte v našom obchode s rumom, kde nájdete skvelé rumy z celého sveta. Ponúkame výber rumov z Karibiku, Strednej Ameriky a Ázie, vrátane luxusných kolekcií pre zberateľov. Sme hrdí na ručný výber najvyššej kvality a zabezpečujeme rýchle doručenie priamo k vám. Naša zákaznícka podpora vám je vždy k dispozícii pre akékoľvek otázky či pomoc. Pustite sa s nami do objavovania sveta rumu a zažite nové chuťové dobrodružstvo! Ďakujeme, že ste s nami!

Aktívne filtre

Old Monk 7y 42,8% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 19,95 €

Old Monk Rum je klasický 7-ročný zmesový zamatový hladký tmavý rum s náznakom vanilky a 42,8-percentným obsahom alkoholu. Jeho chuť je jemná, vôňa karamelová a konzistencia je jemná, podobná čokoláde. Je vhodný ako long drink aj ako shot. S prvou kvapkou rumu Old Monk pocítite čistú arómu destilovanej cukrovej trstiny pestovanej na sviežich zelených poliach Indie. Rum Old Monk je absolútny bioprodukt. Nepridávajú sa k nemu žiadne chemické zložky a je to nápoj bohov a vladárov Indie.

Dostupnosť: 20 Skladom

Don Papa Masskara 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 33,00 €

Limitovaná edícia rumu Don Papa Masskara bol vytvorený na počesť najdivokejšie party na Filipínach na ostrove Negros, ktorá sa volá práve Masskara (prezýva sa Smile party - Oslava úsmevov).

Rum je inšpirovaný príbehom Dionisia Magbuelasa, ktorý bol známy ako "Don Papa". Využil najlepšiu cukrovú trstinu na svete, aby vytvoril svoju slávnu sériu produktov. Je to mierne ovocný rum, pozitívne oceňovaný znalcami. Nebudete sklamaní! Táto limitovaná edícia Masskara z roku 2018 je zriedkavá a ťažko dostupná.

Dostupnosť: 20 Skladom

Bumbu XO Rum 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 31,20 €

Bumbu XO je prémiový rum z Panamy, z liehovaru, ktorý má viac ako 120 ročnú tradíciu. Vyrába sa z cukrovej melasy. Zreje v malých súdkoch z amerického bieleho dubu, po dobu až 18 rokov. V závere strávil krátky čas v andalúzkych sudoch po sherry. 

Dostupnosť: 20 Skladom

Don Papa Baroko Art 2022 CZ Eliška Podzimková...

Počet Recenzií 0  
Cena 44,35 €

V roku 2022 značka odštartovala spoluprácu s našou miestnou umeleckou scénou. Eliška Podzimková sa stala vôbec prvou českou umelkyňou, ktorej dielo sa objavilo na limitovanej art edícii tejto filipínskej značky. Táto spolupráca je unikátna a súčasne prvá svojho druhu, pretože na tubu prináša rozšírenú realitu (AR). Vďaka aplikácii Artivive sa objekty na tube rozpohybujú a prenesú diváka do filipínskej džungle. Eliška Podzimková je kreatívna multimediálna výtvarníčka, ktorej jedinečný vtip, zmysel pre dizajn a technické zručnosti ju vyniesli medzinárodnú reputáciu priekopníckej animátorky. Svoju neobvyklú techniku, ktorá spája živé akčné fotografie a videá s pútavou ručne kreslenou animáciou, využíva v krátkych filmoch, hudobných videách a fotografických a ďalších projektoch.

Dostupnosť: 18 Skladom

Don Papa Masskara Art Limited Edition 40% 0,7 l...

Počet Recenzií 0  
Cena 62,95 €

Táto limitovaná edícia Masskary sa nachádza v novej darčekovej tube a bola navrhnutá umelcami Onie Jacksonom a Guillaume Garriérom, ktorí už v minulosti zvíťazili v súťaži Don Papa French Contemporary Art Competition, ktorá je súčasťou uznávaného globálneho umeleckého programu značky. Darčeková tuba je úplné iná ako ostatné umelecké počiny značky, je inšpirovaná kubizmom a street artom. Umelci chceli zachytiť faunu a flóru ostrova Negros Rum zrejúci v sudoch z amerického dubu starostlivo zmiešaný so špeciálne destilovanou infúziou calamansi (hybrid medzi mandarínkou a kumquatom – pochádza z Filipín a má kyslú chuť, podobne ako limetka) a divokého chilli siling labuyo. 

Dostupnosť: 17 Skladom

Blue Mauritius Gold Rum 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 40,50 €

Modrá a zlatá, dve farby, ktoré sa k sebe vo všeobecnosti nehodia, no v Mauritiuse idú ruka v ruke. Modré more a zlatý piesok, skvelá kombinácia. Takisto Blue Mauritius Gold, úchvatný rum bohatý na tropické ovocie, tóny tmavej čokolády a opražených orechov. Príjemné. Rum z raja.

Melasový rum, destilovaný pri 95%. Melasa pred destiláciou zreje 36 hodín. Biely alkohol je následne zredukovaný na 60%, blendovaný a uschovaný do sudov po portskom, čo postupne vytvára jeho prirodzenú chuť a zároveň eliminuje horkosť.

Dostupnosť: 17 Skladom

Eminente Reserva 41,3% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 50,55 €

Elegantný kubánsky rum Eminente Reserva, ktorý je vyrobený zo 100 % miestnej cukrovej trstiny. Má komplexnú a hlbokú chuť s fantastickými sviežimi tónmi kvetov, korenia, čokolády a dymu. Zrel 7 rokov v ex-whisky sudoch z bieleho dubu, vďaka ktorým získal príjemne korenistú vôňu s tónmi tabaku a čokolády. Dokonale sa kombinuje s rôznymi známymi kokteilmi ako Palmetto, Rum Old Fashioned alebo Daiquiri.

Dostupnosť: 16 Skladom

Heffron 38% 5y 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 1  
Cena 12,40 €

Jedna z najstarších DESTILERII v Čechách, Prostějovská Palírna U Zeleného stromu, vzdáva svojim trstinovým rumom hold československým légiám. Táto dobrota nesie meno poslednej lode, v ktorej transportovali českého legionára cez Panamský prieplav späť domov. Na jej palube cestoval 12. strelecký pluk Milana Rastislava Štefánika. Teraz Heffron priváža lacný a dobrý panamský rum, jasnú hviezdu večierkov. Než doputoval do Európy, odpočinul si päť rokov v dubových sudoch priamo v Karibiku. Tropické teploty zariadili intenzívnejší kontakt medzi sudmi a destilátom a teda jeho rýchlejšie dozrievanie. Aj keď sa jedná o pomerne mladý rum, nájdete v ňom príjemnú drevitú stopu. Heffron Panama rum je príjemne sladkastý a dubové drevo v ňom dopĺňa výrazné noty vanilky a karamelu.

Dostupnosť: 16 Skladom

Hell or High Water XO 40% 0,7 l (kazeta)

Počet Recenzií 0  
Cena 28,70 €

Rad rumov Ron de Jeremy sa naďalej rozrastá. Ron de Jeremy XO sa vyrába zo zmesi dobre dozretých rumov z Barbadosu, Trinidadu a Guayany, ktoré sa destilovali v kotle s periodickou destiláciou a v kolónovom destilačnom prístroji a zreli v amerických burbonových sudoch. Určite je hodný svojho opisu „najtvrdšie pracujúceho muža v showbiznise.

Dostupnosť: 16 Skladom

Don Papa Baroko 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 34,80 €

Baroko v starej filipínskej tagalčine znamená nadšenie a chuť k životu. A je to jedna z vlastností, ktorú zhmotňuje aj rovnomenná edícia značky Don Papa.

Don Papa Baroko sa vyrába z melasy na filipínskom ostrove Negros, kde sa pestuje jedna z najsladších cukrových trstín na svete. Na úpätí pohoria Mount Kanlaon potom zreje tri až päť rokov v sudoch po bourbone.

Vo výslednom blende sa prejavuje originálny charakter značky Don Papa, ktorý je výrazný, bohatý a plný života.

Aróma: Bohaté tóny citrusov a vanilky.
Chuť: Plná, s tónmi kandizovaného tropického ovocia a medu.
Záver: Dlhý, výrazný záver s náznakmi hrozienok a vypáleného dreva. 

Dostupnosť: 15 Skladom

24 Days of Rum Rumový Kalendár 2023 42,5% 24 x...

Počet Recenzií 0  
Cena 67,40 €

24 Days of Rum - nový adventný rumový kalendár pre rok 2023. 24 rôznych výberových rumov.

Adventný rumový kalendár od 24 Days of Rum pre rok 2023 s 26 okienkami. Za prvými okienkami nájdete 2x degustačné poháre a za okienkom s označením 1-24 nájdete jednu vždy jednu 20ml miniatúrnu fľašu vybraným rumom na daný deň. Na miniatúrnej fľaši nájdete špeciálne navrhnutý štítok výrobcu, na ktorom je uvedený názov rumu, alc. a krajina pôvodu rumu.

Spolu s kalendárom získate svoje vlastný degustačný zápisník, do ktorého si môžete zapísať svoje poznámky a chuťové vlastnosti.

Na webovej stránke www.24daysofrum.com bude každý deň počnúc 1. decembrom zverejnený rum pre daný deň vrátane informácii o rume, histórie značky a tiež hodnotení užívateľov z rôznych štátov Európy.

Dostupnosť: 14 Skladom

Ron Zacapa Centenario Solera Gran Reserva Rum...

Počet Recenzií 0  
Cena 61,00 €
Úžasný rum - víťaz platinovej medaily a držiteľ prvého miesta podľa Inštitútu testovania nápojov v Chicagu s neuveriteľnými 97 bodmi. Zaujímavé je, že teraz, keď Zacapu distribuujú obri v tomto odbore, spoločnosť Diageo, zrazu zmizla poznámka o 23 rokoch a nahradilo ju o čosi vierohodnejšie tvrdenie - použité rumy zrejú 6 až 23 rokov a miešajú sa spolu v systéme solera.
Dostupnosť: 14 Skladom

Bumbu Rum Originál 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 1  
Cena 26,89 €

Moderné spracovanie tejto zmesi sa skladá z korenín a cukrovej trstiny, vybraných z 8 krajín - Barbados, Belize, Brazília, Kostarika, Dominikánska republika, Salvádor, Guyana a Honduras. Bumbu rum je destilovaný na Barbadose. Starne v sudoch po bourbone. Je to miešaný rum, pričom najstaršia zložka zreje úctyhodných 15 rokov.

Dostupnosť: 14 Skladom

Dictador 12y 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 30,75 €

Tento lahodný rum značky Dictador, zrejúci systémom Solera, sa vyrába v Kolumbii. Dozrieva medzi 8 až 14 rokom, s priemerným vekom zrenia 12 rokov. Rum sa riedi na silu fľaše demineralizovanou vodou, ktorá sa pridáva po kvapkách po dobu 28 dní.

Dostupnosť: 13 Skladom
Produkt