Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Ostatné liehoviny

Aktívne filtre

Seedlip Garden 108 Herbal 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 28,55 €

Seedlip Garden 108 Herbal je nealkoholický bylinný nápoj. Je veľmi podobný ginu. Takzvaný "nealko gin". Vyrába sa destiláciou nealkoholických prísad podľa brožúrky The Art of Distilling pochádzajúcej z roku 1651. Seedlip Garden 108 je vyrobený zo sena, hrachu, rozmarínu, chmeľu, mäty piepornej a tymiánu. Tip na drink: - 50 ml Seedlip Garden 108 - 125 ml tonic z bazových kvetov

Dostupnosť: 27 Skladom

ZBOJNÍCKA SLIVOVICA 52% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,75 €

Tento destilát najvyššej kvality je vyrábaný podľa starých osvedčených receptúr. Starostlivo vybrané, vyzreté ovocie kvasí prirodzeným spôsobom a po dokonalom vykvasení sa destiluje tradičnou metódou. Typickú hladkú, vyrovnanú a lahodnú chuť pravého slivkového destilátu bez akýchkoľvek prísad získava z vybraných najlepších odrôd sliviek.

Dostupnosť: 23 Skladom

Black Tears Spiced 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 19,20 €

Black Tears Spiced je kubánsky rum plný emócií, exotického korenia, kávy, kakaa a sladkej chilli. Vytvorený pre tých, ktorí hľadajú niečo nové. Pomenovaný podľa slávnej piesne Lagrimas Negras od Miguela Matamorosa 1928.

Je to vôbec prvý a jediný suchý korenený kubánsky rum na svetovom trhu, z jedného z najlepších destilériek na ostrove. Horko-sladká chuť je to, čo tento rum oddeľuje od všetkých ostatných korenených rumov, ako aj nízky obsah cukru

Dostupnosť: 18 Skladom

Old Herold Bošácka slivovica guľatá 52% 0,7 l...

Počet Recenzií 0  
Cena 16,60 €

Tento destilát najvyššej kvality je vyrábaný podľa starých osvedčených receptúr. Starostlivo vybrané, vyzreté ovocie kvasí prirodzeným spôsobom a po dokonalom vykvasení sa destiluje tradičnou metódou. Typickú hladkú, vyrovnanú a lahodnú chuť pravého slivkového destilátu bez akýchkoľvek prísad získava z vybraných najlepších odrôd sliviek.

Dostupnosť: 16 Skladom

Captain Morgan Black Spiced 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 20,55 €

Captain Morgan Black Spice 40% je jedinečný rum z rady Kapitána Morgana. Je silnejší než ostatné, dvakrát vypálený a zreje v zčernalých duboch. V Black Spice rume sú rôzne druhy korenia prinášajúce exotického ducha z výprav Kapitána Morgana, prevláda však klinček, škorica a vanilka. Vďaka vyššiemu množstvu alkoholu oproti ďalším rumom Captain Morgan je tento rum výraznejší aj v miešaných nápojoch.

Dostupnosť: 15 Skladom

Old Bert Winter Spiced Rum 40 % 0,7 l (čistá...

Počet Recenzií 0  
Cena 21,40 €

S Old Bert Winter Spiced bol vytvorený limitovaný pikantný rum, ktorý sa skvele hodí na chladné obdobie! Základom je tu 100% jamajský rum, rafinovaný zimnými arómami. Patrí medzi ne perzská limetka, pomarančová kôra, vanilka, kardamón, zázvor a trinidadské čili. Výsledkom je plný, aromatický, korenistý rum s jemne sladkou ovocnou chuťou a charakteristickými vôňami rumu. Záver dotvára citrusová dochuť. História liehovaru Albert Michler sa začala písať v roku 1863 v Sliezsku, ktoré dnes patrí Českej republike. Rum sa od začiatku dovážal z Karibiku, čím liehovar Albert Michler získal množstvo skúseností.

Dostupnosť: 12 Skladom

Kraken Black Spiced Rum 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 19,35 €

Pomenovaný podľa morskej beštie z mýtov a legiend. Kraken Rum je silný, bohatý a má jemnú, zaujímavú korenistú chuť. Tú mu dodáva 11 tajných druhov bylín, ktoré sa nechávajú macerovať v zmesi karibských rumov. Má krásnu tmavú farbu, v chuti môžeme ucítiť pikantnú chuť sladkého drievka, škorice, klinčekov a čiernych čerešní a dotyk sherry. Fľaša je replika historického Victorian Rumu, úchytky symbolizujú oči netvora a taktiež sa s nimi dobre nesie. Na trh bol uvedený v lete  roku 2010 vo Veľkej Británii.

Dostupnosť: 12 Skladom

Old Bert Jamaican Spiced 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 21,40 €

Old Bert Spiced je typický príjemne sladký rum s citrusovo-vanilkovou, mierne pikantnou chuťou. 100% prírodný macerát z rôznych korenín (vrátane perzskej limetky, vanilky, škorice, klinčekov, kardamonu, zázvoru, korenia) s veľmi intenzívnou vôňou a citrusovým záverom.  Názov Old Bert je prezývkou Alberta Michlera. Podľa svedkov ho tak volali priatelia. Albert Michler bol prvým z distribútorov jamajského rumu v strednej Európe, dodával tiež rum pre rakúske cisárske námorníctvo.

Dostupnosť: 10 Skladom

EL Clasico Spiced 30% 0,5 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 12,60 €

Výberový prémiový karibský rum, ktorý posúva prácu majstrov z Karibiku na vyššiu úroveň. Exkluzívna zmes obsahuje ručne vybrané  ,,Pot & Column Still“ rumov z karibských ostrovov a prírodné koreniny ako vanilku, kardamóm, škoricu, klinčeky, muškátový kvet, pomaranč a ružu. Osloví hlavne svojou unikátnou chuťou a vôňou korenia, kde dominuje vanilka.

Dostupnosť: 9 Skladom

Don Papa Baroko 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 35,85 €

Baroko v starej filipínskej tagalčine znamená nadšenie a chuť k životu. A je to jedna z vlastností, ktorú zhmotňuje aj rovnomenná edícia značky Don Papa.

Don Papa Baroko sa vyrába z melasy na filipínskom ostrove Negros, kde sa pestuje jedna z najsladších cukrových trstín na svete. Na úpätí pohoria Mount Kanlaon potom zreje tri až päť rokov v sudoch po bourbone.

Vo výslednom blende sa prejavuje originálny charakter značky Don Papa, ktorý je výrazný, bohatý a plný života.

Aróma: Bohaté tóny citrusov a vanilky.
Chuť: Plná, s tónmi kandizovaného tropického ovocia a medu.
Záver: Dlhý, výrazný záver s náznakmi hrozienok a vypáleného dreva. 

Dostupnosť: 9 Skladom
Produkt