Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Whisky

Aktívne filtre

Knockando Single Malt 12y 43% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 35,50 €

Je významnou súčasťou miešanej whisky J&B. Na jej výrobu je použitá voda pochádzajúca z prameňov ""The Cardnach Spring."" Proces výroby je založený na 4 destilačných prístrojoch s kapacitou 1,3 mil. litrov ročne. Táto whisky má sladkú a aromatickú vôňu s ľahko orechovými tónmi. Jej chuť je jemná, ovocná s náznakom mandlí. Dokončenie je hladké, karamelové a smotanové až vysychajúce.

Dostupnosť: 36 Skladom

Jameson Orange 30% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,70 €

Jameson Orange sa Vám predstaví s jemnou chuťou trikrát destilovanej Jameson Irish Whiskey a dokonale vyváženou, pikantnou pomarančovou príchuťou. Výnimočne vyvážené vône pikantnej kôry a šťavnatých pomarančových, citrusových plodov sa kombinujú so sladkými podtónmi whisky. Jemný, hladký a plný pocit v ústach tvoria lahodnú chuť s výraznými tónmi pomarančovej kôry, ako aj korenia, orieškov a sladkej vanilky. Čistý záver zapôsobí so sladkou pomarančovou dochuťou. Vyskúšajte si Jameson Orange s ľadom, s limonádou a kúskom pomaranča, ktorý vytvorí svieži a osviežujúci nápoj.

Dostupnosť: 20 Skladom

Tullamore Dew 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 17,50 €

Litrová fľaša najmä v Amerike obľúbenej írskej zmesovej whisky Tullamore Dew, ktorá pochádza z 80. rokov minulého storočia. Pekný kúsok tekutej írskej histórie.
Vôňa: Ovocná a sušienková. Sú tu výrazné tóny karamelu a karamelkovej sladkosti a množstvo šupiek.

Dostupnosť: 19 Skladom

Chivas Regal 12y 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 22,95 €

Chivas Regal je svetoznáma škótska zmes, ktorá bola prvýkrát predstavená na začiatku 20. storočia spoločnosťou Chivas Brothers. F. Paul Pacult opísal Chivas Regal ako "zmes pre dospelých", pri hodnotení jej udelil impozantných 9 bodov z 10. Je to veľmi rafinovaná miešaná whisky, s bylinkami, medom a ovocím. Korenistá, krásne vyvážená zmes.

Dostupnosť: 16 Skladom

Ballantine’s Finest 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 12,90 €

Miešaná škótska whisky Ballantines Finest je komplexná, kultivovaná a elegantná. Zároveň má chuť moderného štýlu. Jej originálnu chuť, komplexnosť a vycibrenosť majú pôvod vo viac ako 40 jedno sladových a 4 obilných druhoch whisky. Nezameniteľná chuť tejto whiskey je veľmi vyvážená a žiadna z obsiahnutých zložiek nemá dominantné postavenie.

Dostupnosť: 12 Skladom

Jack Daniel's Old N°. 7 McLaren Edition 40% 0,7...

Počet Recenzií 0  
Cena 42,90 €

Jack Daniel's Old N°. 7 McLaren Edition Špeciálne vydanie v spolupráci s prestížnou značkou športových automobilov McLaren. Farba je sýta s výrazným pomarančovým tónom. Vôňu tvorí výrazná aróma mandarínok marinovaných v karameli a mieša sa s vôňou duba, zmes dužinového ovocia s podtónom anízu, celé je to podčiarknuté vôňou pepermintu a vanilky. Chuť pečeného pomaranča ustupuje do pozadia a dominuje chuť sladkého duba a zrelého hrozna s náznakom horkej čokolády. Záver chutí je príjemne sladký, s výraznou chuťou duba, ktorá postupne prechádza do chuti jabĺk.

Dostupnosť: 11 Skladom

Jack Daniel's Rye 45% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 27,20 €

Ražná whisky od Jack-a. 70% raže, 18% kukurica a 12% jačmeň. Pri otvorení Vás zaujme vôňa mandlí, lieskovcov a štipka kukurice. Chuť tohto Jack-a je vyvážená a ľahká s príchuťou dubového korenia a kukurice. Farbou je skôr bledši a jantárovo priezračný. Flaša je zdobená krásnou bledo-zelenou etiketou, takže nadchne ako darček alebo ako len malá pozornosť.

Dostupnosť: 11 Skladom

Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon Whiskey...

Počet Recenzií 0  
Cena 22,35 €

Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon dozrieva a plní sa v najviac oceňovanom liehovare na svete. Je vyrobený z najlepšej kukurice, raže a jačmenného sladu. Bourbon dozrieva v nových dubových sudoch, až kým nedosiahne svoju zrelosť. Chuť je bohatá a komplexná s nádychom vanilky, karamelu a kandizovaného ovocia. Na jazyku zostáva jemná chuť a to sa nikdy nezmení.

Dostupnosť: 11 Skladom

Teacher´s 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 13,95 €

Whiskey Teachers patrí medzi takzvané blended whisky, ktoré sa miešajú z viacerých druhov obilných a sladových whisky. Má vyrovnanú, komplexnú chuť bez výkyvov. Pri pití tejto whisky najprv cítite príchuť arašidov, potom prichádza toffee a nakoniec nepatrný náznak sladkého drievka.

Dostupnosť: 11 Skladom

Four Roses Bourbon 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 18,25 €

Four Roses - bourbon vyrábaný z tradičných surovín v samom srdci štátu Kentucky, v meste Lawrencenburg, už od roku 1888. Pre výrobu Four Roses Bourbon sa používa len tá najakostnejšia kukurica. V kombinácii s vápencovou vodou vytvára mimoriadne jemnú chuť a bohatú arómu.

Dostupnosť: 11 Skladom

Talisker Skye 45,8% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 37,80 €

Whisky so sebou prináša dobre vyváženú a sladkú chuť, plnú čerstvých citrusov, sladkého dymu a pikantného korenia. Dozrieva v amerických dubových sudoch. Ideálna pre tých, ktorí považujú klasickú chuť Taliskeru za silnejšiu, tým nechcem povedať, že fanúšikovia Taliskeru ju nebudú mať v láske.

Dostupnosť: 10 Skladom

Monkey Shoulder 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 26,25 €

Monkey Shoulder je whisky, ktorá sa vyrába v limitovanej edícii 27 osobitne vybraných súdov, ktoré jej dávajú sladovú sladkosť vanilky, marmelády a cukrovej trstiny. Fľaša vyniká výnimočným dizajnom a tvarom, na "ramene" hrdla sedia tri kovové opičky. Táto výnimočná whisky je určená pre všetkých, ktorí majú radi kvalitnú whisky a neváhajú ochutnať aj niečo iné.

Dostupnosť: 10 Skladom

Johnnie Walker Gold Label Reserve 40% 0,7 l...

Počet Recenzií 0  
Cena 42,00 €

Značka Johnnie Walker Gold Label Reserve je slávnostná zmes, osobná tvorba majstra blendu Jima Beveridga pre veľmi špeciálne noci so špeciálnymi priateľmi.Podáva hold harmonickému partnerstvu Speyside a Highland Whisky. Do zmesi je zahrnutý Clynelish Single Malt, ktorého liehovar má vodu z kopcov, kde bolo raz zistené zlato. Značka Johnnie Walker Gold Label Reserve je každý kúsok luxusu, je známa svojou krémovou hladkosťou. Otvára sa luxusným výbežkom jemného nektáru a jemného dymu, ktorý sa vyvíja do sladkého ovocia a hlbších, zamatových, medových tónov s dubovým zakončením.

Johnnie Walker Gold Label Reserve získal niekoľko významných ocenení, vrátane štyroch ocenení Le Monde Selection Grand Golds a štyroch zlatých na súťaži svetových destilátov v San Franciscu.

Dostupnosť: 10 Skladom

Dalmore 12y 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 72,50 €

Single Highland Malt Scotch Whisky - Dalmore 12-ročná je vo veľmi zaujímavom obale. Impresívna whisky, nezaprie však štandardy Dalmoru. Má mahagónovo zlatú farbu s vôňou pomarančov, marmelády a aromatického korenia. Elegantná, bohatá chuť, skvele komplexná.

Dostupnosť: 10 Skladom

Akashi Japanese Blended 40% 0,5 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 27,85 €

Japonská zmesová whisky, ktorá bola predmetom istej kontroverznosti. Fľaškovanie pre domáci trh v Japonsku sa robí so sladovou whisky a melasovým alkoholom, ktorý by sa v EÚ neoznačoval ako whisky. Táto verzia určená na export je však vyrobená zo sladovej a obilnej whisky.

Dostupnosť: 10 Skladom
Produkt