Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Whisky

Aktívne filtre

Knockando Single Malt 12y 43% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 35,50 €

Je významnou súčasťou miešanej whisky J&B. Na jej výrobu je použitá voda pochádzajúca z prameňov ""The Cardnach Spring."" Proces výroby je založený na 4 destilačných prístrojoch s kapacitou 1,3 mil. litrov ročne. Táto whisky má sladkú a aromatickú vôňu s ľahko orechovými tónmi. Jej chuť je jemná, ovocná s náznakom mandlí. Dokončenie je hladké, karamelové a smotanové až vysychajúce.

Dostupnosť: 36 Skladom

Chivas Regal 12y 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 25,45 €

Chivas Regal je svetoznáma škótska zmes, ktorá bola prvýkrát predstavená na začiatku 20. storočia spoločnosťou Chivas Brothers. F. Paul Pacult opísal Chivas Regal ako "zmes pre dospelých", pri hodnotení jej udelil impozantných 9 bodov z 10. Je to veľmi rafinovaná miešaná whisky, s bylinkami, medom a ovocím. Korenistá, krásne vyvážená zmes.

Dostupnosť: 35 Skladom

Tullamore Dew 0,7l

Počet Recenzií 0  
Cena 14,00 €

Tullamore Dew je originálna zmes známa po celom svete pre svoju hladkú a jemnú arómu. Tullamore Dew je znalcami široko oceňovaná whisky. V roku 2005 získala veľmi cennú trofej na International Spirits Challenge, čo je najvyššie ocenenie v nápojovom priemysle. Trofej bola jedna zo štyroch udelených z viac ako 700 nápojov od spoločností po celom svete. Vyniká farbou svetlého medu. V chuti objavíme slad a horkú čokoládu alebo kakao. Koniec má stredne dlhý s dominantnými tónmi dreva a čokolády.

Dostupnosť: 25 Skladom

Jameson Orange 30% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 15,45 €

Jameson Orange sa Vám predstaví s jemnou chuťou trikrát destilovanej Jameson Irish Whiskey a dokonale vyváženou, pikantnou pomarančovou príchuťou. Výnimočne vyvážené vône pikantnej kôry a šťavnatých pomarančových, citrusových plodov sa kombinujú so sladkými podtónmi whisky. Jemný, hladký a plný pocit v ústach tvoria lahodnú chuť s výraznými tónmi pomarančovej kôry, ako aj korenia, orieškov a sladkej vanilky. Čistý záver zapôsobí so sladkou pomarančovou dochuťou. Vyskúšajte si Jameson Orange s ľadom, s limonádou a kúskom pomaranča, ktorý vytvorí svieži a osviežujúci nápoj.

Dostupnosť: 20 Skladom

Jack Daniel's 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 19,85 €

Táto whiskey sa vyrába v Jack Daniels Distillery v Lynchburg, Tennessee použitím čistej jaskynnej vody a unikátnym procesom mäknutia, ktorý dotiahol k dokonalosti Jack Daniel v roku 1866. Tennessee whiskey je podobná bourbonu, ale je iná v tom, že sa filtruje cez javorové uhlie vo veľkých drevených kadiach ešte pred starnutím.

Dostupnosť: 20 Skladom

Tullamore Dew 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 18,90 €

Litrová fľaša najmä v Amerike obľúbenej írskej zmesovej whisky Tullamore Dew, ktorá pochádza z 80. rokov minulého storočia. Pekný kúsok tekutej írskej histórie.
Vôňa: Ovocná a sušienková. Sú tu výrazné tóny karamelu a karamelkovej sladkosti a množstvo šupiek.

Dostupnosť: 20 Skladom

Bushmills Malt Old 10y 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 26,60 €

Vynikajúca 10-ročná jedno sladová írska whiskey, ktorá v roku 2007 získala na World Whiskies Award (Svetovom oceňovaní whisky) víťazný titul najlepšej írskej jedno sladovej whiskey Best Irish Single Malt Whiskey. Bushmills sa už tradične vysoko umiestňujú v prestížnej svetovej publikácii Whisky Bible Jim Murray.

Dostupnosť: 16 Skladom

Jack Daniel's Single Barrel 45% 0,7 l (čistá...

Počet Recenzií 0  
Cena 34,70 €

Jack Daniels Single Barrel - Tennessee whisky, ktorá sa stáča vždy len z jedného suda. Každá fľaša je tak unikátna a má svoje individuálne označenie. Jack Daniels nie je bourbon, je to Tennessee whisky, ktorá ešte pred umiestnením do čerstvo vypálených dubových sudov prekvapkáva kvapku po kvapke tri metre hrubou vrstvou dreveného uhlia.

Dostupnosť: 13 Skladom

Wild Turkey 81 Proof 40,5% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 17,30 €

Klasická verzia bourbonu Wild Turkey starená najmenej 5 rokov a fľašovaná pri sile 40,5% alkoholu. Toto je klasický bourbon od destilérky Wild Turkey. Tá sídli v Kentucky a už dlho vyrába bourbon tak, ako sa má. Na výrobu kvasu používajú iba ingrediencie ktoré neboli geneticky modifikované, voda je zas filtrovaná cez vápenec a takmer úplne bez železa. Ak toto všetko spojíte a pridáte dlhé starenie v novych, silne vypálených sudoch z Americ

Dostupnosť: 12 Skladom

Wild Turkey 101 Proof 50,5% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 23,95 €

V Amerike najpredávanejší kvalitný bourbon. Milovaný Wild Turkey 101 je bohato ochutená zmes s mäkkosťou, ktorá nezodpovedá jeho vysokej sile. Toto je bourbon s dobrou ranou, plný prerážajúceho korenia. Zrie 8 rokov v dubových sudoch. Absolútne skvelý. Farba: jantárová Vôňa: silná, korenistá, štipľavá, veľa raže a rasce, no aj tak svieža, a nájdete tu aj sladkosť karamelu. Chuť: škorica, klinček a muškátový orech, lieskový orech s nenápadným čerstvým tónom mäty. Záver: rozsiahla korenistosť trvá dlho.

Dostupnosť: 12 Skladom

Famous Grouse Naked 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 13,90 €

Famous Grouse, jedna z najobľúbenejších zmesí na svete a najpredávanejšia škótska whisky v Škótsku, je veľmi príjemne vyvážená sladová zmes, ktorú vyrobili prvýkrát v roku 1896. Vlastne ju vytvorila spoločnosť Matthewa Gloaga, keď ho požiadali, aby dodal víno na kráľovský banket, ktorého sa zúčastnila aj kráľovná Viktória.

Dostupnosť: 12 Skladom

Loch Lomond Peated Floral and Smoky 46% 0,7 l...

Počet Recenzií 0  
Cena 26,25 €

Loch Lomond Peated Floral and Smoky je výborná a hlavne kvalitná škótska single grain whisky, ktorá sa vyrába zo silno rašelinového sladového jačmeňa. Zrie v kombinácii prvo-plnených a refill ex-bourbon dubových sudoch, ktoré dodávajú whisky jemnú ovocnú chuť s tónmi vanilky a dymu.

Farba: mahagónová s hnedými odleskami
Vôňa: džem, dub, vanilka, korenie, pečivo, dym, jablko
Chuť: horko-sladká, rašelina, citróny, sladké drievko, ovocie
Záver: dlhý, svieži, dym, rašelina, dym, čokoláda, obilie

Dostupnosť: 12 Skladom

Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon Whiskey...

Počet Recenzií 0  
Cena 22,55 €

Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon dozrieva a plní sa v najviac oceňovanom liehovare na svete. Je vyrobený z najlepšej kukurice, raže a jačmenného sladu. Bourbon dozrieva v nových dubových sudoch, až kým nedosiahne svoju zrelosť. Chuť je bohatá a komplexná s nádychom vanilky, karamelu a kandizovaného ovocia. Na jazyku zostáva jemná chuť a to sa nikdy nezmení.

Dostupnosť: 12 Skladom

Dalmore 12y 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 71,95 €

Single Highland Malt Scotch Whisky - Dalmore 12-ročná je vo veľmi zaujímavom obale. Impresívna whisky, nezaprie však štandardy Dalmoru. Má mahagónovo zlatú farbu s vôňou pomarančov, marmelády a aromatického korenia. Elegantná, bohatá chuť, skvele komplexná.

Dostupnosť: 12 Skladom

Ballantine’s Finest 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 13,20 €

Miešaná škótska whisky Ballantines Finest je komplexná, kultivovaná a elegantná. Zároveň má chuť moderného štýlu. Jej originálnu chuť, komplexnosť a vycibrenosť majú pôvod vo viac ako 40 jedno sladových a 4 obilných druhoch whisky. Nezameniteľná chuť tejto whiskey je veľmi vyvážená a žiadna z obsiahnutých zložiek nemá dominantné postavenie.

Dostupnosť: 12 Skladom
Produkt