Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Whisky

Aktívne filtre

Jack Daniel's 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 25,00 €

Táto whiskey sa vyrába v Jack Daniels Distillery v Lynchburg, Tennessee použitím čistej jaskynnej vody a unikátnym procesom mäknutia, ktorý dotiahol k dokonalosti Jack Daniel v roku 1866. Tennessee whiskey je podobná bourbonu, ale je iná v tom, že sa filtruje cez javorové uhlie vo veľkých drevených kadiach ešte pred starnutím.

Dostupnosť: 15 Skladom

Connemara Peated 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 22,40 €

Connemara vyrába írsku rašelinovú jednodruhovú sladovú whisky, nazvanú po jednej oblasti v Írsku.

Vôňa:
 Vhodne dymová a rašelinová, vresová sviežosť a kvetinové tóny so sladkosťou medu a s kúskom dreva.
Chuť: Plná a jemná, s tónmi sladu a rašeliny, medovým dymom a jačmennou sladkosťou.
Záver: Dlhý a prenikavý, s medom a rašelinovým dymom.

Dostupnosť: 10 Skladom

Monkey Shoulder 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 25,70 €

Monkey Shoulder je whisky, ktorá sa vyrába v limitovanej edícii 27 osobitne vybraných súdov, ktoré jej dávajú sladovú sladkosť vanilky, marmelády a cukrovej trstiny. Fľaša vyniká výnimočným dizajnom a tvarom, na "ramene" hrdla sedia tri kovové opičky. Táto výnimočná whisky je určená pre všetkých, ktorí majú radi kvalitnú whisky a neváhajú ochutnať aj niečo iné.

Dostupnosť: 10 Skladom

Laphroaig 10y 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 43,80 €

Naozaj dymová a jódovo bohatá. Je to jeden z najosobitejších škótskych alkoholických nápojov. Značka Laphroaig je známa svojím liečivým sladom a klasických 10 rokov zrenia nie je výnimkou.

Dostupnosť: 10 Skladom

Glenfiddich 15y 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 35,89 €

Glenfiddich 15-ročná je jedna z najpredávanejších čistých sladových whisky. Má jasne žiarivú zlatistú farbu. Jej aróma pripomína čokoládu s náznakom rašeliny a opečeného toastu. Chuť tejto whisky je veľmi lahodná a hodvábna, mierne korenená (kardamon) a s príchuťou bielej čokolády. Má krásne smotanové zakončenie.

Dostupnosť: 9 Skladom

Bushmills Original 0,7l

Počet Recenzií 0  
Cena 13,80 €

Whiskey Bushmills Original je vyrábaná procesom trojnásobnej destilácia v medených kotloch za použitia írskeho jačmeňa a priezračnej vody. Táto whiskey tvorí jedinečnú kombináciu najlepších sladových a obilných whiskey Írska. Zreje niekoľko rokov v dubových sudoch a tým získava svoju nezameniteľnú jemnosť, vôňu a kvalitu známu po celom svete.

Dostupnosť: 9 Skladom

Teacher´s 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 11,30 €

Whiskey Teachers patrí medzi takzvané blended whisky, ktoré sa miešajú z viacerých druhov obilných a sladových whisky. Má vyrovnanú, komplexnú chuť bez výkyvov. Pri pití tejto whisky najprv cítite príchuť arašidov, potom prichádza toffee a nakoniec nepatrný náznak sladkého drievka.

Dostupnosť: 8 Skladom

Tullamore Dew XO Caribbean Rum Cask Finish 0,7l

Počet Recenzií 0  
Cena 19,70 €

Tullamore Dew XO predstavuje unikátnu novinku írskej whiskey, ktorá je mimoriadne jemná, má výrazný charakter, bohatšiu chuť a dozvuk sladkých tropických plodov. Táto whiskey je trikrát destilovaná, trikrát miešaná a dozrieva v dubových sudoch po karibskom rume. Je to dokonalé spojenie karibskej duše a írskeho srdca.

Dostupnosť: 8 Skladom

Chivas Regal 12y 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 28,45 €

Chivas Regal pochádzajúca z najstaršieho fungujúceho liehovaru v regióne Scottish Highlands je známa mimoriadnym výberom sladových whisky. Zreje 12 rokov a výsledkom jej zrenia je bohatá a štedrá whisky s tónmi medu a lieskových a vlašských orieškov a s dlhým krémovým záverom. Chivas Regal je skvelým darčekom pre všetky príležitosti. Veľmi jemná, základná whisky. 

Dostupnosť: 8 Skladom

Aberlour Double Cask Matured 12y 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 39,00 €

Fantastická a populárna whisky Aberlour 12 s dvojitým starnutím, zreje v burbonových sudoch z amerického dubu a v sudoch po oloroso sherry. Dvanásť rokov je vynikajúcim príkladom toho, ako výrazný, citrónový charakter surového ducha Aberlouru zmyselne zmäkne dvojnásobným zrením.

Dostupnosť: 7 Skladom

Bushmills Malt Old 10y 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 25,65 €

Vynikajúca 10-ročná jedno sladová írska whiskey, ktorá v roku 2007 získala na World Whiskies Award (Svetovom oceňovaní whisky) víťazný titul najlepšej írskej jedno sladovej whiskey Best Irish Single Malt Whiskey. Bushmills sa už tradične vysoko umiestňujú v prestížnej svetovej publikácii Whisky Bible Jim Murray.

Dostupnosť: 7 Skladom

Cosa Nostra Samopal 40% 0,7 l (tuba)

Počet Recenzií 0  
Cena 78,95 €

Whisky Cosa Nostra Tommy Gun je výborná škótska whisky, ktorá sa dodáva v štýlovej fľaši v tvare zbrane. Tá je replikou vintage Tommy Gun, ktorá sa používala v 20. rokoch minulého storočia a bola zbraňou šéfov legendárnej mafie ako Capone a Lucky Luciano. Je to jemná, ale zároveň silná ochutená whisky, ktorá zreje 3 roky. Je to ideálny darček pre fanúšikov gangsterských filmov, pre milovníkov zbraní alebo zberateľov netradičných fliaš.

Dostupnosť: 6 Skladom

Loch Lomond Peated Floral and Smoky 46% 0,7 l...

Počet Recenzií 0  
Cena 26,49 €

Loch Lomond Peated Floral and Smoky je výborná a hlavne kvalitná škótska single grain whisky, ktorá sa vyrába zo silno rašelinového sladového jačmeňa. Zrie v kombinácii prvo-plnených a refill ex-bourbon dubových sudoch, ktoré dodávajú whisky jemnú ovocnú chuť s tónmi vanilky a dymu.

Farba: mahagónová s hnedými odleskami
Vôňa: džem, dub, vanilka, korenie, pečivo, dym, jablko
Chuť: horko-sladká, rašelina, citróny, sladké drievko, ovocie
Záver: dlhý, svieži, dym, rašelina, dym, čokoláda, obilie

Dostupnosť: 6 Skladom

Jim Beam 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,80 €

Jim Beam Bourbon - Whisky pochádzajúca zo severoamerického štátu Kentucky, jej prvý predaj bol zaznamenaný už v roku 1795. Mimoriadne ľahká a delikátna, so silnou príchuťou vanilky a karamelu, prekvapivo dlhé a intenzívne doznievanie chuti na podnebí. Najpredávanejšia Bourbon Whisky vo svetovom meradle.

Dostupnosť: 6 Skladom

Nestville 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 11,70 €

Whisky, slovo ukrývajúce v sebe „tekuté zlato“, ktorého výroba vo svete siaha až do štvrtého storočia minulého tisícročia. Zlatý mok voňajúci po vanilke a smotane, s jemným nádychom burbonu zreje na severe Slovenska v obci Hniezdne, v sudoch zo vzácneho bieleho duba. Liehovar Nestville Distillery v obci Hniezdne v blízkosti Starej Ľubovne nadväzuje na dlhoročnú históriu výroby liehu na Slovensku.

Dostupnosť: 6 Skladom

Johnnie Walker White Walker Game of Thrones...

Počet Recenzií 0  
Cena 37,90 €

Whisky "White Walker Johnnie Walker" má príchuť zloženú z karamelizovaného cukru, vanilky, čerstvých červených bobúľ a s nádychom ovocného sadu. Fľaša je vytlačená teplotne citlivým termochromickým atramentom, preto sa pri vložení do chladničky zobrazí špeciálny dizajn. Overte si to !

White Walker je inšpirovaný chladnými nemŕtvymi bielymi chodcami z Westerosu.

Dostupnosť: 6 Skladom
Produkt