Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Brandy

Aktívne filtre

Sarajishvili 5* 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,75 €

Typická vôňa brandy, čiže klasické prepálené hrozná, med, čokoláda občas hutnejšie až kávové tóny.
Jemne uhladená, medovo nasladlá chuť. 
Solídne vyvážená brandy, ktorá je zmesou 6 rôznych druhov vínovice.

Dostupnosť: 18 Skladom

Sarajishvili VSOP 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 29,95 €

Prirodzená rovnováha sily a jemnosti vytvára harmonickú zmes Sarajishvili VSOP. Je to zmes prvotriednych alkoholov vyrobených z gruzínskeho hrozna, z ktorých najstarší má 12 rokov. Počas zrenia v dubovom sude získava rôzne vône sušeného ovocia a čiernej slivky, škorice, vanilky a sladkých korení. Tento nápoj má jantárovú farbu a hladkú a zamatovú chuť.

Dostupnosť: 17 Skladom

Sarajishvili VS 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 22,55 €

Svieže harmonické brandy Sarajishvili VS je lákavá zmes alkoholov rôzneho veku, z ktorých najstarší má viac než 10 rokov. Na výrobu tohto mimoriadneho brandy svetlej jantárovej farby so zložitými vôňami poľných kvetov a sušeného ovocia, ktoré vám dajú príležitosť skúmať zamatovú chuť Sarajishvili VS, sa používa hrozno z rôznych vinárskych regiónov Gruzínska.

Dostupnosť: 11 Skladom

Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0,7 l (čistá...

Počet Recenzií 0  
Cena 19,45 €

Zrenie v dubových sudoch po dobu minimálne 3 rokov umožní vínnemu destilátu jemné spojenie s drevom a umocní vôňu vanilky a hrozienok. Oceňovaná a obľúbená slovenská značka touto novinkou rozšírila svoju ponuku a opäť posúva svoje možnosti. Dlhodobí milovníci, ale aj začiatočníci majú vďaka najnovšiemu prírastku opäť viac príležitostí vychutnávať si unikátne vlastnosti nášho slovenského brandy.

Dostupnosť: 9 Skladom

Symbole National XO 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 17,55 €

Symbole National Brandy je Francúzska brandy, ktorá má predĺžený proces dozrievania, počas ktorého dochádza ku koncentrácií vôní a jemnosti. Symbole National Brandy má dobre štrukturovaný buket s hladkými textúrami. V tejto brandy nájdete arómu ovocia, kvetov a vanilky. V jej doznievajúcej chuti môžete nájsť znaky medu, perníka a sušených marhúľ.

Dostupnosť: 8 Skladom

501 Solera 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 11,95 €

Brandy 501 Solera patrí medzi najviac predávané brandy v Španielsku. Dozrieva v dubových sherry sudoch, ktoré mu dodávajú tóny dreva, sherry a sušených ovocných plodov.

Dostupnosť: 8 Skladom

Hennessy VS 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 37,70 €

Koňak Hennessy Very Special vzniká zmiešaním 40 eaux-de-vie. Jeho farba je krásne jasná a zlatistá. Silnému buketu dominujú dubové tóny, ktoré následne odznievajú a odhaľujú vôňu lieskových orieškov. V chuti je skombinovaná sladkosť červeného bobuľového ovocia s náznakom vanilky.

Dostupnosť: 6 Skladom

Hardy Noces D'Argent 40% 0,7 l (kazeta)

Počet Recenzií 0  
Cena 117,90 €

Medzi Hardy XO Rare (20 ročný koňak) a Hardy Noces D'Or (50 ročný koňak), Hardy Noces D'Argent reaguje na žiadosť mnohých fanúšikov po celom svete. Karafa bola pôvodne predmetom zákaziek len v Spojených štátoch, neskôr sa začal distribuovať vo Francúzsku, v Číne a teraz Vám ho prinášame aj my.

História koňaku Hardy sa začala písať ešte v roku 1863. Je dobre známy kvalitou a tradičnými výrobnými metódami, odovzdávanými z generácie na generáciu. Tento rodinný podnik na výrobu koňaku, ktorý možno rozpoznať podľa toho, že má v logu kohúta, bol jedným z prvých, ktoré ovládli celosvetovú distribučnú sieť. Vďaka láske podnikavého Angličana k francúzskemu vidieku v oblasti Charente sa môže značka Hardy pochváliť tým, že už 150 rokov dodáva koňaky do celého sveta.

Dostupnosť: 6 Skladom

Lepanto Pedro Ximénez Solera Gran Reserva 36%...

Počet Recenzií 0  
Cena 34,50 €

Lepanto Solera Gran Reserve značky Gonzalez Byass má vo vnútri tejto štýlovej fľaše veľmi silný ráz. Samotné brandy sa vyrába výhradne z hrozna Palomino a zrie v priemere 15 rokov v súdkoch Fino, kde si rozvinie bohatý a uhladený profil, ktorý sa vlní zrelými bobuľami, pekárenským korením a zhovievavým dubom.

Dostupnosť: 6 Skladom

Rémy Martin VSOP 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 43,80 €

Rémy Martin VSOP stelesňuje dokonalú harmóniu silných a elegantných aróm. Je symbolom umenia miešať majstra pivnice. Od roku 1724 vedú dom Rémy Martin muži a ženy s veľkým talentom, ktorí úspešne zmenili malú oblasť Francúzska na pevnosť jedného z najlepších koňakov na svete: koňakové jemné šampanské, ikonická zmes eaux - de-vie z viníc Grande a Petite Champagne.

Rémy Martin používa iba ovocie z najuznávanejších viníc Grande Champagne a Petite Champagne, ktorých terroir poskytuje ideálne podmienky na dokonalé dozretie hrozna. Po destilácii sa eaux-de-vie môže pochváliť bohatou a harmonickou paletou vôní.
Dostupnosť: 5 Skladom

Sarajishvili XO 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 53,50 €

Sarajishvili XO sa vyrába podľa klasickej technológie z pätnástich rôznych brandy z jedinečnej zbierky Davida Sarajishviliho. Priemerný vek týchto alkoholov je 14 - 18 rokov, no jeho zloženie je tiež obohatené alkoholmi starými až 30 rokov. Má krásne ligotavú zlatistú farbu, príjemné tóny duba, vanilky a čokolády a jemnú a zamatovú chuť.

Dostupnosť: 4 Skladom

Ararat 20y 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 76,20 €

Ararat – výnimočné brandy, ktoré pochádza z Arménska. Arménsko bolo v minulosti jednou z najmocnejších zemí, ktorej pôvodný názov bol Nairi. 20-ročný Ararat je vyrobený z arménskych bielych hrozien a pramenitej vody, podľa tradičnej metódy. Zreje v sudoch z kaukazského dubu

Dostupnosť: 4 Skladom
Produkt