Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Brandy

Aktívne filtre

Soberano 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 10,68 €

Soberano je vyrobené z vína odrody Airen a zreté po dobu jedného roka v sudoch z amerického duba, v ktorých predtým zrelo sherry. Má tmavojantárovú farbu so zlatými tónmi, živé arómy so stopami po dreve a sušenom ovocí. Okrúhla chuť s hladkým, no plným telom a príjemnou vanilkovou dochuťou. Výborné samo osebe, s ľadom, či v miešaných nápojoch.

Dostupnosť: 10 Skladom

Symbole National XO 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 15,90 €

Symbole National Brandy je Francúzska brandy, ktorá má predĺžený proces dozrievania, počas ktorého dochádza ku koncentrácií vôní a jemnosti. Symbole National Brandy má dobre štrukturovaný buket s hladkými textúrami. V tejto brandy nájdete arómu ovocia, kvetov a vanilky. V jej doznievajúcej chuti môžete nájsť znaky medu, perníka a sušených marhúľ.

Dostupnosť: 7 Skladom

Rémy Martin VSOP 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 39,00 €

Rémy Martin VSOP stelesňuje dokonalú harmóniu silných a elegantných aróm. Je symbolom umenia miešať majstra pivnice. Od roku 1724 vedú dom Rémy Martin muži a ženy s veľkým talentom, ktorí úspešne zmenili malú oblasť Francúzska na pevnosť jedného z najlepších koňakov na svete: koňakové jemné šampanské, ikonická zmes eaux - de-vie z viníc Grande a Petite Champagne.

Rémy Martin používa iba ovocie z najuznávanejších viníc Grande Champagne a Petite Champagne, ktorých terroir poskytuje ideálne podmienky na dokonalé dozretie hrozna. Po destilácii sa eaux-de-vie môže pochváliť bohatou a harmonickou paletou vôní.
Dostupnosť: 6 Skladom

Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay V.S.O.P....

Počet Recenzií 0  
Cena 29,10 €

Kvalitné Slovenské brandy. Karpatské brandy Špeciál Chardonnay je odrodové brandy, pochádzajúce z vínneho destilátu najznámejšej burgundskej odrody vína Chardonnay. Vysokokvalitný vínny destilát zrel v dubových sudoch minimálne 5 rokov a má sýtu hnedo-jantárovú farbu. Vo vôni ponúka nádherné zladenie sušeného ananásu, kakaových bôbov a orieškov. Karpatské brandy Špeciál Chardonnay má veľmi extraktívnu chuť, plnú dreva a vyzretého vínneho destilátu, ktorá poskytuje mimoriadny chuťový zážitok.

Dostupnosť: 5 Skladom

Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0,7 l (čistá...

Počet Recenzií 0  
Cena 19,50 €

Zrenie v dubových sudoch po dobu minimálne 3 rokov umožní vínnemu destilátu jemné spojenie s drevom a umocní vôňu vanilky a hrozienok. Oceňovaná a obľúbená slovenská značka touto novinkou rozšírila svoju ponuku a opäť posúva svoje možnosti. Dlhodobí milovníci, ale aj začiatočníci majú vďaka najnovšiemu prírastku opäť viac príležitostí vychutnávať si unikátne vlastnosti nášho slovenského brandy.

Dostupnosť: 5 Skladom

SARAJISHVILI 5* 0,7L

Počet Recenzií 0  
Cena 14,99 €

Typická vôňa brandy, čiže klasické prepálené hrozná, med, čokoláda občas hutnejšie až kávové tóny.
Jemne uhladená, medovo nasladlá chuť. 
Solídne vyvážená brandy, ktorá je zmesou 6 rôznych druhov vínovice.

Dostupnosť: 5 Skladom

501 Solera 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 11,05 €

Brandy 501 Solera patrí medzi najviac predávané brandy v Španielsku. Dozrieva v dubových sherry sudoch, ktoré mu dodávajú tóny dreva, sherry a sušených ovocných plodov.

Dostupnosť: 5 Skladom

Ararat 5y 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 17,20 €

Arménsko je krajina krištáľových prameňov a vynikajúceho vína, čo je výborný základ na výrobu brandy. Ararat pochádza z dielne Yerevan Brandy Company, v krajine sa vyrába už od roku 1887. Kvalitu Araratu ocenil aj samotný Winston Churchill na Jaltskej konferfencii, kde ho brandy natoľko očarila, že si ju nechal z Arménska pravidelne posielať v súkromných dodávkach.

Dostupnosť: 5 Skladom

Sarajishvili VS 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 19,94 €

Svieže harmonické brandy Sarajishvili VS je lákavá zmes alkoholov rôzneho veku, z ktorých najstarší má viac než 10 rokov. Na výrobu tohto mimoriadneho brandy svetlej jantárovej farby so zložitými vôňami poľných kvetov a sušeného ovocia, ktoré vám dajú príležitosť skúmať zamatovú chuť Sarajishvili VS, sa používa hrozno z rôznych vinárskych regiónov Gruzínska.

Dostupnosť: 3 Skladom

Carlos I. Imperial XO 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 60,00 €

Imperial XO sedí na vrchole veľkolepého výberu španielskych brandy Carlos I. Tento nápoj, ktorý zrel v systéme solera v súdkoch, kde boli predtým sherry oloroso a amontillado. Najskôr zemité a bohaté, v popredí s tabakom a starým dubom. Po čase pocítite sladkosť čerstvých fíg, datlí a náznak malín. Oriešky v karameli a teplo klinčeka.

Dostupnosť: 3 Skladom

Ararat 20y 40% 0,7 l (kartón)

Počet Recenzií 0  
Cena 70,50 €

Ararat – výnimočné brandy, ktoré pochádza z Arménska. Arménsko bolo v minulosti jednou z najmocnejších zemí, ktorej pôvodný názov bol Nairi. 20-ročný Ararat je vyrobený z arménskych bielych hrozien a pramenitej vody, podľa tradičnej metódy. Zreje v sudoch z kaukazského dubu

Dostupnosť: 3 Skladom

Ararat 7 ročný 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 20,58 €

Hora Ararat je symbolom arménskej kultúry, zdroja vitality a národnej hrdosti. Brandy sa vyrába z kvalitného vína a krištáľovo čistej vody, ktorej je v Arménsku dostatok. Najstaršie vinice sveta sa nachádzajú práve na horských svahoch Arménska.

Dostupnosť: 3 Skladom
Produkt