Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Vodka

Aktívne filtre

Goral Master 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 13,50 €

Nová Goral vodka Master stavia na základoch v zahraničí vysoko hodnotenej tradičnej Goral vodky, ktorá získala také ocenenia ako zlatá medaila Drink Expo 2007 Sankt Peterburg, zlatá medaila International Beverage Forum 2008, strieborná medaila zo súťaže v Cannes, United vodka 2008, Reccommended Expo, Danubius Gastro Sk či zlatá medaila Slovak Gold 2003.

Dostupnosť: 30 Skladom

Skyy Vodka 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 17,20 €

Prémiová vodka SKYY, je vyrobená z amerických zŕn a kalifornskej vody. Využíva inovatívnu, patentovanú štvornásobnú destiláciu a trojnásobnú filtráciu, vďaka čomu tvoria hodnotnú, hladkú a sviežu vodku, so suchým, stredne silným telom, ktorá sa za 20 rokov nezmenila.

Dostupnosť: 12 Skladom

Grey Goose 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 36,85 €
Grey Goose je výsledkom absolútneho odhodlania vytvoriť francúzsku vodku, ktorá sa nepodobá žiadnej inej. Skrýva tie najlepšie ingrediencie z Francúzska – mäkká zimná pšenica z Pikardie a jej okolia, čistá pramenitá voda z Gensacu v regióne Cognac – pestovaná a zachytávaná z poľa rovno do fľaše v exkluzívnom procese navrhnutom a riadenom mimoriadnymi schopnosťami a odhodlaním hlavného majstra liehovarníka Françoisa Thibaulta.

Vôňa je delikátna a jemne kvetinová. Chuť vyvážená, okrúhla a sladkastá, na záver výrazná.  

Dostupnosť: 12 Skladom

Stolichnaya 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 17,75 €

Stolichnaya je autentická vodka, ktoré je vyrábaná podľa tradičných receptúr. Pôvod tejto vodky sa datuje do 15. storočia. Pre výrobu sa používajú len tie najlepšie prírodné ingrediencie. Jedna z najlepších vodiek v sebe kombinuje jemnosť a celistvosť sily a chuti. Je destilovaná z ozimnej pšenice a prírodnej ľadovcovej vody. Filtruje sa cez aktívne uhlie, ďalej sa prefiltruje dvakrát cez kremeň a raz cez látku. Výsledkom tejto viacnásobnej filtrácie je vynikajúca jemná vodka. Chuť je stredne plná s nádychom citrusov a korenia-aníz. Má dlhú korenistú dochuť. Odporúčame podávať samostatne s kockou ľadu alebo do rôznych miešaných nápojov. Vodka je pre drinky ako stvorená!

Dostupnosť: 12 Skladom

Kamasutra Oriental Vodka 40% 0,5 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 17,45 €

Kamasutra sa predáva v sklenenej fľaši, ktorá znázorňuje postavu Rati, hindskej bohyne vášne. Je dochutená všehojom ázijským.

Prvá vodka rafinovaná destilátom ženšeňových koreňov.Táto vodka, s jemnou príchuťou, sa trikrát destiluje, zreje v sudoch z jaseňa a ponúka novú a výnimočnú chuť.

Dostupnosť: 12 Skladom

Finlandia 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,30 €

Finlandia je jednou z najčistejších vodiek, ktoré sa dnes predávajú. Fínsky produkt a víťaz mnohých ocenení. Finlandia používa pramenitú vodu z ľadovca a jačmeň na výrobu sviežej a čistej vodky, ktorá sa dodáva nedenaturovaná.

Dostupnosť: 12 Skladom

Beluga 40% 0,7 l (čistá flaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 35,65 €

Rovnako ako Beluga Gold Line aj Beluga nie je iba vodkou, ale exkluzívnym produktom dizajnérov, vyrábaným výlučne manuálne, v súlade so svojim jedinečným receptom. Jednou z najvýraznejších čŕt produkcie vodky Beluga je fakt, že jej príprava vyžaduje využitie priezračnej vody pod tlakom, pochádzajúcej zo sibírskych prameňov a enzýmov sladového liehu, ktoré napomáhajú významne zlepšiť chuť vodky. Slad dodáva vodke Beluga sýtu a ušľachtilú chuť. Zložitý technologický proces výroby vodky Beluga trvá približne mesiac. Zahŕňa viaceré štádiá: filtráciu, vyrovnávanie/hladenie zjemnenie a ""zrenie"" produktu v povinne určenej dĺžke. Po každom cykle je vodka uložená k utíšeniu a 30-dňovej relaxácii. 

Dostupnosť: 12 Skladom

Stolichnaya 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 12,95 €
Stolichnaya vodka je jedna z autentických ruských vodiek, ktoré sú vyrábané podľa tradičných ruských receptúr. Pôvod tejto vodky sa dátuje do 15. storočia. Pre jej výrobu sa používajú len tie najlepšie prírodné ingrediencie. Jedna z najlepších ruských vodiek v sebe kombinuje jemnosť a celistvosť sily a chuti. Je destilovaná zo zimnej pšenice a prírodnej ľadovcovej vody. Filtruje sa cez aktívne uhlie, ďalej sa prefiltruje dvakrát cez kremeň a raz cez látku. Výsledkom tejto viacnásobnej filtrácie je vynikajúca jemná vodka. Chuť je stredne plná s nádychom citrusov a korenia-aníz. Má dlhú korenistú dochuť.
Dostupnosť: 11 Skladom

Pravda 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,70 €

Pravda Vodka je veľmi populárna vodka v Severnej Amerike. Jej pôvod sa datuje do roku 1743. Za jej zrodenie vďačíme pánovi Brownovi Foremanovi. Pravda Vodka sa vyrába z raže, päťkrát sa destiluje, zatiaľ čo iné vodky sa destilujú len trikrát.

Dostupnosť: 11 Skladom

Finlandia Mango 37,5% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,60 €

Finlandia je priekopníkom fúzie chutí s použitím ovocia a vodky. S touto myšlienkou, Finlandia prvá vytvorila tri najžiadanejšie ochutené vodky: Lime, Mango a Cranberry. Prinášajú to najlepšie z ochutených vodiek - prírodnú arómu a chuť z ovocia a bobúľ.

Dostupnosť: 11 Skladom

Nicolaus Vodka Extra Jemná 1l

Počet Recenzií 0  
Cena 12,60 €

Nicolaus Vodka zahŕňa tie najkvalitnejšie jemné, ochutené a šťavnaté vodky vyrobené na základe dlhoročných skúseností podľa tradičných a overených receptúr. Nicolaus Vodka Extra Jemná je vyrobená mnohonásobnou destiláciou a jej jemnosť je dosiahnutá filtráciou cez špeciálne filtre z aktívneho striebra

Dostupnosť: 10 Skladom

Absolut Vodka 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 13,30 €

Absolut Vodka je klasicky chutiaca vodka, ktorá sa destiluje zo zimnej pšenice. Recept na jej výrobu má viac než 30 rokov a dizajn fľaše je vytvorený podľa fľašky z lieku pochádzajúcej z 18. storočia. Je čistá a elegantná, s dotykmi zrniek čierneho korenia (trochu pripomína raž) a vanilkového struku.

Dostupnosť: 10 Skladom
Produkt