Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Vodka

Aktívne filtre

Stoli The Original 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 14,65 €

Od roku 1938 lotyšská značka Stoli vyrába vysokokvalitnú vodku. Spája inovácie, kreativitu a odvahu so storočnými tradíciami, aby vytvorila niečo osviežujúco moderné a výnimočne klasické. Je to druh viery, ktorý premieňa nápady na ikony. Stoli vytvára neprekonateľnú konzistenciu a kvalitu v každej fľaši. Sú jedni z mála, ktorí skutočne riadia celý výrobný proces – od pestovania pšenice a raže cez zber a výrobu až po distribúciu a marketing.

Dostupnosť: 11 Skladom

Skyy Vodka 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 13,39 €

Prémiová vodka SKYY, je vyrobená z amerických zŕn a kalifornskej vody. Využíva inovatívnu, patentovanú štvornásobnú destiláciu a trojnásobnú filtráciu, vďaka čomu tvoria hodnotnú, hladkú a sviežu vodku, so suchým, stredne silným telom, ktorá sa za 20 rokov nezmenila.

Dostupnosť: 10 Skladom

Carskaya Gold 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 14,99 €

V roku 1721, keď bol Peter Veľký korunovaný za prvého cisára Ruska, bola na oslavu tejto príležitosti vytvorená špeciálna jedinečná vodka. Dnes je táto vodka známa ako Carskaja Gold.

Na výrobu sa používa iba zimná pšenica najvyššej kvality. spoločnosť pestuje obilie na čistých a úrodných pôdach na vlastných poliach, ktoré sa nachádzajú vo významnej vzdialenosti od priemyselných centier, pričom používa iba prírodné hnojivá.

Proces výroby obsahuje 12 fáz čistenia pomocou viacstupňového filtračného systému (uhoľné a pieskové filtre), so špeciálnymi zlatými membránovými filtrami, ktoré sa používajú v konečnej fáze.
Táto výnimočná metóda filtrácie dodáva jedinečný výraz a rafinovanú chuť.

Dostupnosť: 9 Skladom

Grey Goose 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 34,40 €
Grey Goose je výsledkom absolútneho odhodlania vytvoriť francúzsku vodku, ktorá sa nepodobá žiadnej inej. Skrýva tie najlepšie ingrediencie z Francúzska – mäkká zimná pšenica z Pikardie a jej okolia, čistá pramenitá voda z Gensacu v regióne Cognac – pestovaná a zachytávaná z poľa rovno do fľaše v exkluzívnom procese navrhnutom a riadenom mimoriadnymi schopnosťami a odhodlaním hlavného majstra liehovarníka Françoisa Thibaulta.

Vôňa je delikátna a jemne kvetinová. Chuť vyvážená, okrúhla a sladkastá, na záver výrazná.  

Dostupnosť: 6 Skladom

Elit Eighteen 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 30,75 €

Vodka Stolichnaya Elit je ultra prémiová jemná vodka, ktorá oplýva charakteristickou chuťou a arómou, ktorá vzniká vďaka procesu štvornásobnej destilácie kvalitnej ozimnej pšenice a štvorstupňovou filtráciou cez aktívne uhlie, drvený kremeň a tkaninový filter.

Dostupnosť: 6 Skladom

Pravda 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 14,85 €

Pravda Vodka je veľmi populárna vodka v Severnej Amerike. Jej pôvod sa datuje do roku 1743. Za jej zrodenie vďačíme pánovi Brownovi Foremanovi. Pravda Vodka sa vyrába z raže, päťkrát sa destiluje, zatiaľ čo iné vodky sa destilujú len trikrát.

Dostupnosť: 6 Skladom

Finlandia 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 13,25 €

Finlandia je jednou z najčistejších vodiek, ktoré sa dnes predávajú. Fínsky produkt a víťaz mnohých ocenení. Finlandia používa pramenitú vodu z ľadovca a jačmeň na výrobu sviežej a čistej vodky, ktorá sa dodáva nedenaturovaná.

Dostupnosť: 5 Skladom

Legend of Kremlin Red & Gold Limited Edition...

Počet Recenzií 0  
Cena 32,00 €

Limitovaná edícia vodky Legend of Kremlin v zaujímavom knižnom boxe.

Vyrobená je zo špeciálneho pšeničného destilátu a mäkkej vody z ich vlastnej Itarskej artézskej studne. Po rozmiešaní v medených kadiach sa tieto prvky dokonale zladia a vytvoria bohatú a rafinovanú štruktúru. Vďaka päťnásobnej destilácii a pridaní prírodných zložiek získava špecifickú chuť.

Od roku 2014 získala 9 zlatých medailí na najprestížnejších, nie len ruských, ale i medzinárodných súťažiach a 11cien Grand Prix.
 
Má jemnú  a hladkú chuť po obilných zrnách, mede a vanilke s korenistou a jemne sladkastou arómou.

Dostupnosť: 4 Skladom

Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0,7 l (darčekové...

Počet Recenzií 0  
Cena 104,99 €

Kalashnikov AK47 Vodka  je limitovaná edícia naozaj luxusnej vodky. Pri jej výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie suroviny, zariadenia a technológie. Originálne darčekové balenie obsahuje fľašu vodky Kalashnikov v tvare legendárneho samopalu + 3 poháriky. Ideálny darček pre zberateľov.

Dostupnosť: 3 Skladom

Diamond Doll Strieborná 0.7L

Počet Recenzií 0  
Cena 25,99 €

Krásna fľaša, exceletná kvalita. Diamond Doll Vodka Silver je pravá ruská vodka pútajúca pohľady krásnou dizajnovou fľašou so strieborno-čiernou matrioškou a dekoratívnymi ornamentami na skle. Vyniká vysokou kvalitou a hladkou chuťou získanou tradičnými výrobnými postupmi ruskej vodky. Vyrobená 100% zo zimnej pšenice a artézskej vody. Niekoľkonásobne destilovaná a filtrovaná. Jednoducho, skvelý tip na darček aj na doplnenie vašej vlastnej zbierky výnimočných fliaš! 

Dostupnosť: 3 Skladom

Nicolaus Herbal Vodka Horec 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 8,20 €

Nicolaus Herbal Vodka obsahuje čisté prírodné ingrediencie. Vo fľaši sa spája sviežosť tatranskej vody, kvalitný lieh a slovenské byliny. Vodka sa vyrába zásadne bez umelých prísad, farbív a len s minimom cukru.

Dostupnosť: 3 Skladom

Nicolaus Grapefruit Vodka 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 7,20 €

Extra jemná, prirodzená chuť a vôňa grepovej vodky Vás očarí hneď pri prvom dúšku.Vyrobená je z krištáľovo čistej tatranskej vody a jemného obilného liehu. Pred finálnou úpravou bola filtrovaná cez unikátne strieborné filtre.

Dostupnosť: 3 Skladom

Nicolaus Cranberry Vodka 0,7 l

Počet Recenzií 0  
Cena 7,20 €

Extra jemná, prirodzená chuť a vôňa brusnicovej vodky Vás očarí hneď pri prvom dúšku. Vyrobená je z krištáľovo čistej tatranskej vody a jemného obilného liehu. Pred finálnou úpravou bola filtrovaná cez unikátne strieborné filtre

Dostupnosť: 3 Skladom
Produkt