Nachádzate sa na stránke s ponukou alkoholických nápojov.

Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.


Áno       Nie

Gin

Aktívne filtre

Bombay Sapphire 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 24,20 €

Bombay Sapphire je destilovaný úplne unikátnym procesom, aký sa užíva už len v štyroch výrobniach na svete. Na rozdiel od ostatných ginov, ktoré sú destilované spoločne s bylinkovými ingredienciami, Bombay Sapphire je destilovaný čistý bez prímesí. Aby získal svoju unikátnu chuť a vôňu, liehovina prechádza zjednodušene povedané "bylinkovou parou". Tento postup umožňuje, že všetky arómy sú plne absorbované. Výsledkom je úplná chuťová senzácia.

Dostupnosť: 20 Skladom

Hendrick's Gin 41,4% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 27,70 €

Hendrick's je nezvyčajný gin vytvorený z jedenástich kvalitných botaník. Kuriózne, ale úžasné infúzie ruží a uhoriek napĺňaju Hendrick's jedinečnou vyváženou chuťou, ktorá vedie k neporovnateľne hladkému ginu. Stále sa vyrába destilovaním kotlíkovým spôsobom (metóda „pot still"). Vynálezca a Master Distiller Hendrick's ginu je pani Lesley Gracie. Čiastočne alchymický génius, čiastočne tekutý básnik a čiastočne vedec. Lesley je jednou z najvačších inovátorov ginu na svete. 

Dostupnosť: 19 Skladom

Beefeater Gin 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,70 €

Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten rozprával, že "strážcovia Tower of London" denne od dvora dostávajú veľké prídely hovädzieho mäsa a že by sa im mohlo hovoriť "Beefeaters". Beefeater Gin nikdy nemá obsah alkoholu nižší ako 40%, pretože alkohol je dôležitý pre udržanie chuti a arómy, ktoré nápoju zaručujú trvale vysokú kvalitu a chuť. 

Dostupnosť: 17 Skladom

Kensington Gin Pink 37,5% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 9,95 €

Inšpiráciou pre vytvorenie tohto špeciálneho Kensington Pink ginu boli kríky s malinami a jahody, ktoré sú skombinované a zmiešané s tradičným a oceňovaným Original Kensington ginom. Lahodné a šťavnaté tóny ovocia sú v rovnováhe s borievkou a hrejivým korením, ktoré dohromady tvoria jemnú vôňu a pikantnú dochuť. Gin je skvelý na miešanie s tonikom alebo do ovocných party koktailov.

Dostupnosť: 14 Skladom

Lúčky Gin Pink 37,5% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 21,90 €

Pozdvihnite sa nad stereotyp zahraničných ginov a doprajte si ten rýdzo slovenský. Toto leto budú ginové drinky na Slovensku obzvlášť chutné a šťavnaté. Určujte trendy v slovenskej gatronómii a mixujte koktejly zo slovenského ,,pink ginu". Stojí na obľúbenom základe remeselného ginu Lúčky, klasiky zo slovenských lúk a lesov. A teraz sú v hlavnej úlohe voňavé jahody, maliny a čučoriedky. Gin bez umelých aróm a farbív.

Dostupnosť: 12 Skladom

Beefeater Gin 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 15,20 €

Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten rozprával, že "strážcovia Tower of London" denne od dvora dostávajú veľké prídely hovädzieho mäsa a že by sa im mohlo hovoriť "Beefeaters". Beefeater Gin nikdy nemá obsah alkoholu nižší ako 40%, pretože alkohol je dôležitý pre udržanie chuti a arómy, ktoré nápoju zaručujú trvale vysokú kvalitu a chuť. Tvorený z 9 botaník: borievka, citrónová a pomarančová kôra, mandle, koreň a semienka Angeliky, semienka koriandru, koreň orris a sladké drievko. 

Dostupnosť: 12 Skladom

Citadelle Gin Original Glass 44% 0,7 l (čistá...

Počet Recenzií 0  
Cena 30,00 €

Gin pochádzajúci Francúzska. Pri jeho zrode stála myšlienka: Vytvoriť leto v pohári! V gine sú destilované regionálne byliny, dokopy sa ich v gine nachádza 19. Najvýraznejšími zložkami sú borievka, kvetinové, citrusové a korenisté tóny. Po mnohých pokusoch sa spoločnosti Cognac Ferrand podarilo vytvoriť dokonalého partnera k tonicu. Je to jediný gin, ktorý sa destiluje v medených koňakových kadiach.

Dostupnosť: 10 Skladom

Bulldog Gin 40% 1 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 24,95 €

Aj keď vyzerá neľútostne, po ochutnaní vo Vás vzbudí pokušenie a navždy si Vás získa!

Anglický super prémiový gin sa vyrába zo pšenice Norfolk, waleskej vody, 12 tradičných botanických látok, ale aj z nekonvenčných rastlín, ako je dračie oko, mak, lotosové listy, turecké biele makové semeno, taliansky jalovec, marocký koriander, nemecká angelika, španielsky citrón, čínske sladké drievko, taliansky koreň kosatca, španielske mandle, ázijská cassia, francúzska levanduľa a ázijské lotosové listy.

Destiluje sa v medených kotloch a to celkom štyrikrát. Magazíne Wine Enthusiast mu dal najvyššie hodnotenie, aké kedy gin získal. Taktiež bol zvolený za jeden z Top 50 alkoholických nápojov.

Dostupnosť: 10 Skladom

Lúčky Gin 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Počet Recenzií 0  
Cena 16,35 €

Lúčky Gin je exkluzívnym hitom jemných vôní tohto leta je gin zo slovenských lúk a lesov od alchymistov z Bird Valley Distillery. Vyrobený na Slovensku, určuje trendy lokálnosti vo vrcholovej gastronómii. Vyrobený kraftovo, z voňavých borievok a 15 druhov ručne zberaných, divo rastúcich byliniek, korenín a plodov. V hlavných úlohách: borievka, púpava, materina dúška, baza, medovka, lieskový orech a iní. Je suchým ginom londýnskeho typu, úplne bez cukru. Destilovaný v limitovanej sérii očíslovaných fliaš a plnený do recyklovaného skla, s rešpektom k matke prírode. Esenciu rozkvitnutej letnej lúky v sebe zachycuje mnohonásobnou destiláciou v medenej kolóne.

Dostupnosť: 9 Skladom

Bombay Sapphire London Dry Gin 40% 0,7 l (čistá...

Počet Recenzií 0  
Cena 18,95 €

Bombay Sapphire je destilovaný úplne unikátnym procesom, aký sa užíva už len v štyroch výrobniach na svete. Na rozdiel od ostatných ginov, ktoré sú destilované spoločne s bylinkovými ingredienciami, Bombay Sapphire je destilovaný čistý bez prímesí. Aby získal svoju unikátnu chuť a vôňu, liehovina prechádza zjednodušene povedané "bylinkovou parou". Tento postup umožňuje, že všetky arómy sú plne absorbované. Výsledkom je úplná chuťová senzácia.

Dostupnosť: 7 Skladom

Suntory Roku Japanese Craft Gin 43% 0,7 l...

Počet Recenzií 0  
Cena 24,70 €

Suntory Roku Gin V japončine sa Roku prekladá ako číslo šesť. V každej fľaši Roku Gin nájdete šesť veľmi zvláštnych rastlín, ktoré pochádzajú z Japonska. To predstavuje záväzok spoločnosti Suntory používať iba tie najlepšie ingrediencie zozbierané z najlepších oblastí v Japonsku. Každý aspekt produktu Roku Gin je vyrobený japonskými remeselníkmi so storočnou tradíciou dôkladnej starostlivosti o detail. Nielenže sú ingrediencie Roku Gin tej najvyššej kvality, mnohé z nich sú tiež jedinečne japonské, a preto im najlepšie rozumejú japonskí remeselníci.

Dostupnosť: 6 Skladom
Produkt